Neler Yapıyoruz ?

Neler Yapıyoruz ?

Aralık 29, 2014

Komple Karayolu Taşımalar

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen GARİP TRANS uzman kadrosu, araç filosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Şirketimiz, mevcut taşımacılık çözümlerini incelerken en iyi nakliye metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir.

Haziran 25, 2014

Açık Yük Taşımalar

Sektöre Kattıklarımız ve Farkındalığımız Türkiye’nin ihracat hedefine ulaşmasında lojistik sektörüne büyük rol düşüyor. Taşımaların, zamanında, ekonomik ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi için nakliye hizmetleri büyük önem taşıyor. İşte bu noktada olarak yaptığımız yatırımlar ve geliştirdiğimiz geniş hizmet ağıyla, lojistik firmalarının maliyetlerini düşürecek çözüm ortaklıklarına imza attık. Bu sayede, firmalar her geçen gün daha da hızlanan rekabet koşullarında, gümrük işlemlerini kendileri yapmak yerine hizmeti tek elden yürüterek işlerine odaklanıyorlar. Sonuç; daha hızlı, daha kolay ve daha ekonomik gümrük işlemleri.

Kasım 17, 2014

Sal Kasa Taşımalar

GARİP TRANS adı altında uzun yılardan bu yana nakliyat ve lojistik hizmeti vermekte olup,karayolu taşıma alanlarında tüm ithalat, ihracat ve transit yüklemelerinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş acente ağı ile en hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi, uygun maliyetler ile siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemiştir.

Uzun yılından bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte, sal kasa taşımalarımızda sizlere hem kaliteli hemde en uygun fiyat avantajlarıyla hizmetimizi sürdürmekteyiz. Firmamız komple karayolu nakliyesi yapmakta ve hattında iddialı hızlı ve güvenli hizmet vermekte olup, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir anlayış içinde bulunmaktadır.

Uluslararası ve yurtiçi yük-eşya taşımalarınızda; yüklerinizin, eşyalarınızın, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz.
- Garip Trans